Pevačica Aleksandra Bursać posle duge borbe, čeka bebu sa 10 godina mlađim kolegom Stevanom Sekulićem

Aleksandra Bursać, poznata pevačica na domaćoj muzičkoj sceni, i njen partner, deset godina mlađi kolega Stevan Sekulić, obradovali su javnost vešću da će uskoro postati roditelji. Nakon dugog i emotivno zahtevnog perioda borbe za potomstvo, par je sada konačno podelio i još jednu radost — pol i ime svoje buduće bebe.

Vest je izazvala oduševljenje među njihovim fanovima, kolegama i prijateljima, koji su godinama pratili njihovu priču i navijali da ostvare svoj san o roditeljstvu.

Objavljivanje srećne vesti

Nakon što su pre nekoliko nedelja otkrili da čekaju bebu, Aleksandra i Stevan su odlučili da ne drže u tajnosti ni pol deteta. Na društvenim mrežama objavili su video snimak u kojem se vidi trenutak otkrivanja pola, ali i najava imena koje su odabrali za svoju ćerku.

Njihove reči bile su jednostavne, ali prepune emocija:

„Kasija, jedva te čekamo.“

Ovim kratkim, ali snažnim obraćanjem, pokazali su koliko im znači dolazak bebe, ali i koliko su već povezani s njom.

Ime sa posebnom simbolikom

Odabrano ime Kasija nije uobičajeno na domaćoj estradi, što je dodatno izazvalo znatiželju javnosti. Iako par nije detaljno otkrio razlog izbora, ime Kasija često se povezuje sa značenjem „čista“ ili „dragocena“, a u pojedinim kulturama nosi i konotaciju svetlosti i topline.

Ovim izborom Aleksandra i Stevan možda žele da simbolično izraze koliko im je dugo čekana ćerka dragocena i koliko prostora u njihovim srcima već zauzima.

Trudnoća i odluka da se vest krije

Aleksandra je otkrila da je za trudnoću saznala pre oko tri meseca. Međutim, odlučila je da u prvim mesecima lepe vesti zadrži za sebe i najbliže.

Razlog za ovakvu odluku bio je rizik — period rane trudnoće često nosi neizvesnosti, pa je želela da sačeka da prođu najosetljiviji trenuci pre nego što se oglasi u javnosti.

Takva odluka je razumljiva i česta među budućim roditeljima, a posebno među javnim ličnostima koje su svesne da se svaka njihova vest brzo širi i komentariše.

Radost zbog aktivne bebe

U jednoj od objava, Aleksandra je podelila i da je njihova beba „jako aktivna“, što je za nju izvor ogromne radosti. Osećaj pokreta bebe u stomaku često je jedan od najlepših trenutaka u trudnoći, a pevačica ne krije da je svaki takav trenutak dodatno povezuje sa ćerkom.

Takva iskustva, kako mnoge mame svedoče, često stvaraju snažnu emocionalnu vezu i pre samog rođenja.

Dug put do ostvarenja sna

Ono što ovu priču čini posebno dirljivom jeste činjenica da su Aleksandra i Stevan prošli dug i težak put pre nego što su stigli do ove faze. Borba za potomstvo nije bila laka, a sama pevačica je u više navrata govorila o izazovima koje su prošli.

Takve priče retko se u potpunosti dele sa javnošću, ali kada se i otkriju, one nose snažnu poruku nade i istrajnosti. Njihova borba sada dobija najlepši mogući epilog — bebu koja već donosi radost ne samo roditeljima, nego i svima koji ih vole.

Podrška javnosti i kolega

Vest o trudnoći izazvala je talas pozitivnih reakcija na društvenim mrežama. Kolege sa estrade, prijatelji i brojni fanovi uputili su čestitke, izražavajući radost što će Aleksandra i Stevan uskoro uploviti u novu životnu ulogu.

Ovakve objave često nadilaze granice estradnog sveta, jer donose univerzalnu poruku — radost roditeljstva i sreću koja se ne može meriti ničim drugim.

Planovi za budućnost

Iako Aleksandra i Stevan nisu otkrili sve detalje o pripremama za dolazak bebe, pretpostavlja se da će, kao i većina budućih roditelja, period do porođaja iskoristiti za organizaciju doma, kupovinu potrebnih stvari i psihološku pripremu za novu životnu fazu.

S obzirom na to da su oboje umetnici i javne ličnosti, moguće je da će deo svog roditeljskog iskustva deliti i sa publikom, što bi moglo biti inspiracija drugim parovima koji prolaze sličan put.

Simbolika njihovog puta

Njihova priča nosi više poruka:

  • Strpljenje donosi plodove — Iako su se suočili sa izazovima, nisu odustali od svog sna.

  • Ljubav prevazilazi godine — Razlika u godinama između njih dvoje nije prepreka, već dodatni dokaz da prava ljubav ne poznaje kalendarske granice.

  • Radost treba deliti — Njihova odluka da pol bebe i ime podele javno pokazuje koliko žele da njihovu sreću podeli i šira zajednica.

Priča o Aleksandri Bursać i Stevanu Sekuliću nije samo još jedna vest iz sveta estrade — to je priča o istrajnosti, ljubavi i veri da se snovi mogu ostvariti, čak i nakon dugog čekanja.

Njihova buduća ćerka, Kasija, već sada ima posebno mesto u srcima svojih roditelja, a njen dolazak biće kruna njihove veze i truda.

Biti roditelj je možda najveći izazov, ali i najveća nagrada koju život može pružiti. Aleksandra i Stevan ulaze u tu ulogu sa puno emocija, podrške i radosti, a javnost će, nema sumnje, nastaviti da prati njihove naredne korake s istim entuzijazmom kojim je dočekala ovu lepu vest.

, a sada su otkrili pol deteta.

Ads