Ana Sević je ćerku Darka Lazića ispratila super nogometašice. Ana Sević i Darko Lazić raskinuli su brak prije 7 godina. Vrlo burna bila im je veza nakon razvoda, pa su oboje ‘pali’ te odlučili da kao prvo dijete postave ćerkicu Loren i pokušaju da se vrate.
Danas Ana i Darko imaju dobar odnos, a bivša muževa žena nevjerojatna je podrška njegovoj sadašnjoj ženi Katarini.
Sada više viđam svog bivšeg muža nego kad smo bili zajedno. Ali sretan sam zbog njega i zbog Katarine i njezine kćeri. Svi smo kao obitelj optimistični. Ako me Katarina treba, stojim joj na raspolaganju, pitala me za savjet.
Žene se moraju međusobno podržavati i ohrabrivati, rekla je Ana jednom prilikom za BIic. Anino srce je nježno prema kćerkici Darka Lazića i supruge Kaće, a mnogo više jer je polusestra njene kćerke Lorene.
Zbog toga se Ana toliko potrudila i priredila sasvim poseban ispraćaj Darkovom budućem nasljedniku Srni. Primjerice, djevojčici je kupila personalizirane pelene s upisanim imenom, ali i posteljinu. Kača se ovim prekrasnim hommageom pohvalila na internetu, opet ponavljajući kako s Anom ima nevjerojatan odnos.
Piramide su tisućama godina bile izvor fascinacije za ljude diljem svijeta, posebno one pronađene u Egiptu. Oni su pravi prikazi drevnog sjaja i tjeraju promatrača da se zapita kako su tako masivne strukture mogle biti napravljene s takvom preciznošću bez današnjih modernih strojeva i alata. No, postoje zanimljive stvari iza ovih sjajnih struktura, baš kao i metode njihove izgradnje.
Vrlo visoka točnost u konstrukciji Velika piramida u Gizi, poznata kao Keopsova piramida, izgrađena je prije više od 4500 godina i smatra se jednom od najpreciznije izgrađenih građevina na cijelom svijetu. Njegove osnovne strane gotovo da tvore savršen kvadrat. Razlika između njih je samo nekoliko centimetara. Osim toga, gotovo je izravno poravnat sa sjeverom, i to bez ikakvog kompasa jer toga u to vrijeme nije bilo.
Drevni Egipćani su, stoga, mogli ovisiti o zvijezdama kako bi odredili smjer kao i lokaciju. Nevjerojatna logistika predstavlja veliku misteriju u vezi s transportom i postavljanjem masivnih kamenih blokova, od kojih neki teže i do 70 tona. Povjesničari su iznijeli teoriju da su Egipćani pomicali te blokove pomoću drvenih saonica, zajedno s vodom i pijeskom.
Arheološki dokazi i organizacija radnika i brojevi daju veliku potporu teoriji da su piramide izgrađene radnim radom. Iako je uvriježeno mišljenje da je ropstvo bilo nesretno rješenje, arheološke studije pokazuju da su profesionalni građevinski radnici napravili te velike spomenike uz troškove održavanja kao što su hrana, piće i drugi oblici plaćanja. Ljudi su živjeli u blizini gradilišta, a radnici su vjerojatno radili u smjenama kako bi izveli ove goleme projekte.