Izjava Saše Mirkovića, vlasnika i direktora Hajp produkcije, vezano za Grand
Saša Mirković, sadašnji vlasnik i direktor produkcijske kuće Hajp, nedavno je javno izjavio da je Grand produkcija pred gašenjem.
Vlasnik Hajpa Saša Mirković otkriva što čeka pjevače i veliki žiri
Naime, tu informaciju iznio je vlasnik Hajpa Saša Mirković, gostujući u emisiji “Pretres”, koja se emitira na njegovoj televiziji, gdje je s voditeljem Stefanom Usiljaninom razgovarao o mnogim stvarima.
Otvoren i neposredan čovjek, Mirković nije dirao riječi, pa ni ovaj put nije bio izuzetak jer je pažnju gledatelja skrenuo tvrdnjama o čuvenom “Grandu!” proizvodnje za koju kaže da se “raspada”. “Polako, svi ti iz Grand-a će preći u Hajp… Oni su u fazi raspadanja, skoro sada smo u januaru…” – rekao je Mirković.
Imate li taj osjećaj ili znate? – upitao je upravitelj.
Voditelj je upitao: “Osjećate li ili znate?”
Znanje. Nemam osjećaje, imam znanje. Sjeti se što sam ti maloprije rekao. Dosta su uništili kulturu i muziku Srbije, zaista dovoljno, previše. Na njih je red da se ugase, a uskoro će svi biti na Hypeu. “Neke od njih bih čak poželio i u Hajpovo jato”, rekao je Saša Mirković, ali nije naveo imena, ali je uvjerio da će “to za nekoliko dana biti veliko iznenađenje za sve”.
Sada se ovim povodom još jednom oglasio na svom Instagram profilu.
– Narednih dana Hypeproduction.rs će početi da preuzima pjevače koji žele da napuste Grand. Ovdje ne mogu samo oni koji sjede u žiriju i varaju tu djecu i uzimaju im novac obećavajući im kule i gradove – napisao je Mirković u svojoj objavi.
Jedno od najnovijih područja znanstvenih istraživanja je ono koje istražuje utjecaj tehnologije na ljudski mozak. Tijekom proteklih nekoliko desetljeća pronađeno je sve više dokaza o kratkoročnim učincima na sposobnost koncentracije i pamćenja, kao i za strukturne promjene mozga povezane s pretjeranom upotrebom digitalne tehnologije.
Na primjer, neposrednije posljedice su takve ankete da ljudi sve više nemaju sposobnost zadržati pažnju tijekom dugih vremenskih razdoblja u zadacima koji se ponavljaju. Prema studiji, budući da se mozak navikne na stalne prekide, postaje nedostatak držati nešto dulje od nekoliko minuta.
Međutim, to nije samo uzrok mogućih problema, već i mnogih vrlina. Ovi digitalni alati i aplikacije omogućuju ljudima bržu komunikaciju, pristup golemoj količini informacija i povezivanje sa svijetom na načine o kojima se do sada nisu ni sanjali. Na primjer, online obrazovanje, telemedicina i rad na daljinu postali su vrlo važni, posebno u posljednjih godinu ili dvije otkako je cijela pandemija počela značajno utjecati na to kako radimo i učimo.