Pjevačica Lepa Brena oglasila se na Instagramu nakon što je sinoć slomila zglob tijekom koncerta u zagrebačkoj Areni.

“dragi moji…

Život nas bezbroj puta podsjeti koliko je važno čuvati u srcu sve ono dobro što imamo jer ništa se ne može uzeti zdravo za gotovo i sve će brzo proći. Ali također nas podsjeća da dobri trenuci dolaze uvijek iznova.

Nažalost, sinoć je u jednom od najupečatljivijih trenutaka koncerta, usred koncerta, fotograf pao na mene i slomio sam nogu. Nisam htio stati, ali za ljubav svih u areni, nastavio sam pjevati.

Dobra vijest je da će sve biti u redu, ali sada mi treba malo vremena da se oporavim. Vaša ljubav, podrška i strpljenje toliko su nam značili tijekom ovog vremena. Hvala vam od srca.

Uskoro ćemo vas obavijestiti o novom datumu odgođenog koncerta. Hvala vam na razumijevanju i što ste uvijek uz nas.

Tvoja Brenna”, rekla je.

Na svoj Instagram Story dodala je i pjesmu ‘Boli me uvo za sve’ koju je objavila nakon sinoćnjeg koncerta ne znajući što se dogodilo.

Nesreća se dogodila neposredno prije nego što je otpjevala pjesmu “Pazi kome zavidiš”, što je značilo da je Brenna bolno izvela još 23 pjesme, od toga 19 u regularnom terminu koncerta i četiri na bisu. Ovako sam pjevao oko sat i pol.

Među tim pjesmama su neki od njenih najvećih hitova, kao što su “Ja nemam secondaryi dom”, “Čačak”, “Duge noge”, “Mile voli disco”, “Sitnije cile satnije”, “Hajde da se lovemo”… Tako je Brenna pjevala na ozlijeđenoj nozi još najmanje sat vremena, a pola predstave nitko u dvorani nije shvatio što se događa.

Nakon koncerta pjevačica je otišla u zagrebačku Kliniku za traumatologiju u Draškovićevoj, gdje je operirana. Extra FM, organizator koncerta, oglasio se incidentom i obavijestio fanove da se preostala dva koncerta odgađaju.

 

 

 

Stručnjaci procjenjuju da postoji više od 20.000 vrsta mrava, no otkriveno je više od 12.000 vrsta. Ovi kukci nastanjuju gotovo sve ekosustave na Zemlji, od sušnih pustinja do tropskih kišnih šuma, osim Antarktika. Mravi su doista impresivni organizmi, a njihove fiziološke osobine, poput olfaktornih i taktilnih antena, kao i jake čeljusti, omogućuju im preživljavanje u različitim uvjetima. Njihova sposobnost formiranja složenih grupa i međusobnog komuniciranja čini ih jednim od najzanimljivijih bića u prirodi.

Ads