Za Balkan se kaže da ima vrlo popularnu cijenjenu pjevačicu s Balkana i mnogi znaju njenu biografiju. Postala je zvijezda 2004. godine nakon što je predstavljala državu pod imenom Eurosong s pjesmom “Molitva”. Taj je trenutak ubrzao njezinu gotovo trenutačnu slavu među puno širom publikom.
Interes javnosti porastao je kada se otkrilo da je skrivala tajnu vezu sa svojim partnerom. Iskreno se pozabavila temom, otkrivajući svoju sklonost romantičnim vezama sa ženama. Od tada je njezin ljubavni život česta tema rasprava i nagađanja o potencijalnim partnerima.
Nedavno je Marija Šerifović izašla na pozornicu kako bi nastupila pred beogradskom publikom. Tijekom nastupa pozvala je kolegicu Sanju Vučić da to učini s njom. Naime, Miloš, kako se pojavljuje u brojnim pričama na Marijinim blogovima, mamio je poglede prema njemu jer je obećanje održao.
Maria je prognozirala da će to biti dvadeset koje je Italija dala za ‘prošlogodišnje natjecanje za pjesmu Eurovizije’. Istina, Miloš je taj obećani iznos Sanji dao na poklon. Ispunio je svoju obvezu.
“Evo ti tvojih dvadeset eura”, rekla je Marija dajući novac, a zatim je Sanju upitala “Kako to pjevaš? Što ti to znači?” Sanja je odgovorila na svoj jedinstven način: “Ne daj se zavaravati, Marija, možeš se razboljeti i triput.”
Marija nije krila zadovoljstvo, ne samo Sanjinom pjesmom nego i raspoloženjem koje je vladalo u zraku. Odjednom je Marija postavila neočekivano pitanje: “Hoćeš li se udati za mene?” Na što je Sanja odgovorila: “Smatraj to učinjenim.
Tako da ledena kava stane trenutak prije narudžbe da razmisli na sekundu. Studija o kvaliteti leda otkrila je da je 77,2% uzoraka bilo pozitivno na koliformne bakterije. Podrijetlo ovih bakterija je fekalna tvar. Te čestice dospijevaju na led kroz prljave ruke.
Stoga je jedna od najčešćih zabluda u javnosti da bakterije ne preživljavaju na ledu. Većina kafića i restorana brze hrane ima led kao veliko leglo bakterija i ima prosjek veći od onog u WC školjci, što se nikad ne shvaća olako. Problem leži u neredovitom čišćenju ledomata. Ipak, nijedna od otkrivenih bakterija nije štetna.
Daljnja studija je izmjerila da je najveća koncentracija bakterija bila u čaši vode ili soka s limunom. Ukupno su istraživači testirali 76 kriški limuna uzetih iz 21 različitog restorana i otkrili da je 70%, odnosno 53 kriške, bilo kontaminirano bakterijama.