Natali Sulman iz Amerike rodila je osmero žive djece. Njezin liječnik, dr. Kamrava, bio je taj koji je ugradio 12 embrija u njezinu maternicu, što je dovelo do toga da mu je oduzeta liječnička dozvola budući da opći protokol dopušta samo dva do tri embrija da se usade.
Od tada je razvedena i brine se za svoje šestero djece.
S čvrstom voljom uzdržavanja svojih 14-ero djece, planirala se vratiti u školu i kasnije biti ta koja će ih brinuti bez traženja pomoći javnih službi. Rekla je: “Mislim da ću, kad završim s učenjem, moći dati sve što traže.
Sebično je samo besposleno gledati televiziju bez poduzimanja potrebnih radnji kako bih poboljšao život za budućnost moje djece.”
Puno je puta izašla u javnost u potrazi za novcem, čak je potpisala i ugovor za vlastiti reality show, koji, nažalost, nikad nije ušao u produkciju. Ovdje Natali trenutno živi, brinući se za četrnaestoro djece u skromnoj kući s tri spavaće sobe u blizini Los Angelesa.
Izvorno definirana kao apiterapija, značajan dio prirodne medicine je rješavanje određenih zdravstvenih problema korištenjem pčelinjih proizvoda u kombinaciji sa svakodnevnim hranjenjem kako bi se poboljšalo dobrobit i spriječile bolesti kod ljudi i životinja.
Više od pukog oralnog uzimanja u apiterapiji i uključuje terapije na licu mjesta, na primjer, kožnu primjenu meda za pomoć u procesu epidermizacije rana koje sporo zacjeljuju, otopine propolisa za gljivice koje napadaju stopala i herpes, pčelinji otrov lijekovi za reumatizam, te matična mliječ u kremama protiv bora, među nekoliko slučajeva.
Treba naglasiti da su pčelinji proizvodi komplementarniji od sintetskih proizvoda. Zbog toga ga tijelo treba za otpor i liječenje različitih bolesti. Ovo je u dobroj vezi s kombinacijom i komplementarnim funkcijama pčelinjih proizvoda, jer ovi rezultati predstavljaju veliki potencijal za održavanje i liječenje zdravlja. Pripravci koji sadrže med, pelud, propolis i matičnu mliječ blagotvorno djeluju na funkcioniranje organizma; stoga je i potreba za takvim pripravcima sve veća.