Psi pokazuju ljubav na različite načine, ponekad suptilno. U drugim prilikama sasvim otvoreno. Ali upravo u gestama, ponašanju, ta duboka privrženost vlasniku postaje jasna.

Na primjer, pseće šape izražavaju naklonost lizanjem—vlasnikove se često uspoređuju s poljupcem i iskrenim izražavanjem ljubavi. Drugi vitalni način je kontakt očima – psi će gledati u oči svog vlasnika kao znak povjerenja i ljubavi, oslobađajući hormone radosti i obožavanja.

Također može pokazati ljubav i poštovanje svojim ponašanjem kao što je prevrtanje – pokazuje da se pas osjeća sigurno i opušteno u prisutnosti vlasnika. Dodatno, traženje pažnje i maženje naslanjajući se na vlasnika ili ga nježno dodirujući.

Traženje utjehe odmaranjem glave u njegovom krilu – to je jasan znak da želi nježnu ljubav.

Štoviše, psi će skakati i mahati repovima sretni što vide svog vlasnika kako ulazi u sobu kao neverbalni izraz ljubavi.

Kao prvo, geste poput ovih pokazuju koliko pas voli |i koliko je odan| svom vlasniku. Možda će vam svoju ljubav pokazati nježnim lizanjem ruke ili čak nježnim poljupcem u obraz.

Ako entuzijazam ikada dosegne mjeru gubitka kontrole nad svojim mjehurom, to je dovoljno. To dokazuje dubinu vašeg utjecaja na njega.

Također, kada ga zagrlite, nježno milujete i upustite se u nježnu komunikaciju, njegovo će seksualno uzbuđenje eskalirati do neviđenih razina.

 

 

 

Postupno, nakon događaja koji je rastjerao maglu, počela se pojavljivati ​​princeza Diana. Tako kralj Charles ostaje bez riječi, a Camillin smiješak istog trenutka nestaje. Duh ili halucinacija princeze Diane neprestano se pojavljuje kako bi terorizirala kralja Charlesa: Pronašla ga je dok Camilla izgleda nervozno. Kralj Charles i kraljica Camilla osjećali su se nelagodno kada su se morali nespretno upisati u knjigu posjetitelja crkve prvog cijelog dana svoje kraljevske turneje u Australiji – gdje je kralj Charles III monarh.

Kad je ovaj par, nakon što je prisustvovao nedjeljnoj crkvenoj službi u Sydneyju kako bi obilježio njihov prvi dan australske kraljevske turneje, Charles i Camilla su tada dobili prvu australsku Bibliju koju su navodno potpisali članovi kraljevske obitelji tijekom prošlih posjeta zemlji, bilješke ” Ogledalo”. Ova je knjiga pripadala velečasnom Richardu Johnsonu, koji je bio prvi imenovani kršćanski svećenik u Australiji. Prvi vladajući monarh koji je posjetio ovaj kontinent bila je kraljica Elizabeta II, a potpisala ga je 1954. godine.

Pružio ju je Charlesu i rekao: “Ova Biblija predstavlja značajnu povijest ove crkve i nacije.” Kralj je potpisao Bibliju nalivperom, a zatim se okrenuo, možda zato što je petak bila razlika u vremenskoj zoni, i upitao: “Koji je danas datum?” Međutim, činilo se da je kralj Charles prilično iznenađen kada je došlo vrijeme za njegov potpis. Na vrhu molitvenika koji je Charles potpisao ovog vikenda nalazi se i potpis princeze Diane iz njihova posjeta 1983. godine.

Ads