Facebook objava Milana Tomića iz sela Gojina Gora ostavila je upečatljiv dojam. U svom postu izrazio je želju da pronađe partnera koji se ne boji fizičkog rada na farmi, spreman je brinuti o štalama i brinuti se za stoku. Taj se zahtjev i danas pamti. U početku je bio preplavljen pozivima, prvenstveno od žena koje su mu htjele ponuditi svoju podršku, bez nužne namjere da se udaju za njega i zajedno ostare.

 

 

Upute korak po korak za ponovno pisanje odlomka teksta mogu biti korisne onima koji žele izbjeći plagijat. Kombiniranjem kraćih fraza koje dijele vezu i rastavljanjem dužih rečenica na pojedinačne rečenice, može se učinkovito preformulirati izvorni tekst. Važno je sažete riječi zamijeniti razrađenijim definicijama i obrnuto. Osim toga, treba izbjegavati klišeje i idiome, a ako je moguće koristiti nove figurativne izraze. Ako ne postoji alternativa, treba navesti doslovno značenje iza idioma ili klišeja. Također se može preurediti redoslijed rečenica zadržavajući izvorno značenje i informacije. Ako se izvorni tekst sastoji od jedne rečenice, treba ga preformulirati u više rečenica, a ako se radi o jednom odlomku, treba ga razbiti na manje odlomke. Treba koristiti točne datume, brojke i statistike bez izmjena ili apstrakcija. Konačno, treba koristiti odgovarajuće sinonime koji ne moraju biti previše složeni ili dvosmisleni.

 

Kako je sezona jeseni prolazila, Milan je ostao samac i nevezan. Ipak, unatoč neuspjehu u pronalaženju partnera, njegova želja za vjenčanjem i dalje ostaje nepokolebljiva. Jasno je, međutim, da moderne žene izbjegavaju ruralna okruženja, slično kao što vrag uzmiče od pogleda na raspelo.

 

 

Iako su svi izrazili interes za druženje, nitko nije bio spreman ostati. Nejasno je je li njihova nevoljkost nastala zbog straha od izazova koji dolaze sa ruralnim životom ili su neki drugi čimbenici igrali ulogu. Unatoč tome, iz njihovog prvog susreta razvila se ozbiljna romantična veza, koja je na kraju završila nesretno. U našem selu nije bilo vjenčanja ni krštenja, jer su svećenici služili samo zadušnice. Milan Tomić, mještanin Gojine Gore, smatra da ako se ovakav trend nastavi, možda više neće biti potrebe za svećenikom u našoj sredini. Njegova objava na Facebooku, u kojoj je tražio nestalog rođaka, duboko je odjeknula među građanima Srbije.

 

U selima gornjomilanovačke općine ima preko 200 neoženjenih muškaraca. Ova činjenica je izvor velike nelagode kako za neženje tako i za njihove majke. S nestrpljenjem se iščekuje dolazak buduće nevjeste i njezine majke, osobito Zorke, jer simbolizira kraj jedne ere i početak nove. Dosadašnja majka će biti zamijenjena, a nova će preuzeti odgovornost za pripremu kave i ugošćavanje gostiju u domaćinstvu.

 

Milanova majka duboko želi budućnost svog sina, nadajući se da će se on jednog dana oženiti. Kao što je svojstveno brižnoj majci, ona smatra da je njezino dijete izuzetno, ali u Milanovom slučaju to je nepobitna činjenica. Svaka žena koja ima dovoljno sreće da se uda za njega nedvojbeno će biti zadovoljna. Unatoč uvriježenom mišljenju da je fizički rad naporan, rad u poljoprivredi nije mnogo teži od rada u tvornici ili osmosatnog stajanja za blagajnom. U svakom slučaju, Milan bi imao sposobnost biti sam svoj gazda.

 

Isprva je bilo onih koji su smatrali da je objava oglasa samo šala. Ipak, pojedinac koji stoji iza njega tvrdi da je bio istinski predan idejama koje su u njemu izražene i da je svaka riječ izgovorena iskreno. Prema mladoženjinom iskazu, njihovo se selo razlikuje od džungle po tome što ima pristupačne sadržaje kao što su škola i autobusna stanica. Mještani ovog sela imaju na raspolaganju dva hektara zemlje koju koriste za uzgoj voća i stoke. Međutim, mladoženja se žali da su suvremene žene sklonije tražiti zaposlenje u urbanim sredinama za skromne plaće umjesto da se skrase sa svojim partnerima u ruralnim područjima. Promatrajte slike sadržane u galeriji i posvjedočite veličanstvenosti koja izaziva strahopoštovanje ovog malog utočišta na planetu.

 

 

Najveća težnja ove osobe je postati roditelj, unijeti novi život i energiju u svoje kućanstvo i nastaviti obiteljsko nasljeđe. Kvalitete koje traže u budućem supružniku nisu pretjerano zahtjevne, a svatko tko se odluči oženiti i nastaniti u njihovoj ruralnoj zajednici bit će prigrljen s bezgraničnom privrženošću, ljubaznošću i ohrabrenjem.

 

Milan s ponosom objavljuje da je svoju kuću obnovio sam marljivim radom i osobnim majstorstvom. Nažalost, kupaonici su i dalje potrebni popravci, iako on priznaje da će to možda morati biti odgođeno. zbog trenutne bolesti njegove majke i znatnih troškova povezanih s njezinom medicinskom njegom. Iako djeluje potišteno, Milan i dalje ostaje pri ambiciji da svoju buduću suprugu uvede u dom koji se može pohvaliti potpuno operativnom kupaonicom.

 

Dok Milan sluša brojne obavijesti i upozorenja koja dolaze s njegovog telefona, privatno priželjkuje da ga nazove žena koja ne samo da želi dugotrajnu vezu, već je i entuzijastična u pogledu mogućnosti osnivanja obitelji s mu.

Ads