U tijesnoj utakmici s konačnim rezultatom 104-102 košarkaši Phoenixa doživjeli su poraz od San Antonija. I pored skromne partije, Jusuf Nurkić se nažalost povrijedio.

U nešto manje od 20 minuta igre, bosanska zvijer pokazala je svoje vještine ubacivši 6 poena, 9 skokova i 4 asistencije na terenu.

Tijekom treće četvrtine Nurkić se nažalost ozlijedio tako što je slučajno stao na nogu Jeremyja Sochana.

Promatrajte scenarij prikazan u nastavku:

Od svih igrača na terenu, najbolji igrač je nedvojbeno bio Devin Booker; njegova izvanredna izvedba uključivala je postizanje 36 poena, 6 skokova i 4 asistencije. U međuvremenu, Sochan je postao najbolji igrač u pobjedničkoj momčadi, davši 26 poena i impresivnih 18 skokova.

Zadržavši poziciju na osmom mjestu poretka Zapadne konferencije, Phoenix se može pohvaliti skorom od 42 pobjede i 30 poraza. S druge strane, San Antonio se nalazi na dnu ljestvice sa samo 16 pobjeda i nevjerojatnih 56 poraza.